Середа, 22 Червня, 2022

Заборона виставки картин на Михайлівській

Вулиця Михайлівська є «серцем» міста, окрім декорацій її прикрашають талановиті люди. Мова йде про їх мистецькі вистави, котрі незмінно радують житомирян. В останні дні митці не так безпечно себе почувають на вулиці Михайлівській. Детальніше розповістьyes-zhytomyr.

Майстри хенд-мейд, художники не зовсім безпечно себе почувають на Михайлівській. Саме в цьому місці вони виставляють свої творіння, відомо, що міська рада заборонила виставку картин на вулиці Михайлівській.

Але достеменно про ситуацію нічого не відомо, адже постанови як такої ніхто ще не бачив. Народні митці розповідають, що отримали попередження від муніципальної служби.

Майстер-лялькар Сергій Соловйов підтримує народних митців. Він часто радує на вулиці Михайлівській дорослих, але в більшій частині дітей ляльковими виступами своєї авторської програми.

Житомирян обурює ця новина, адже це візитка міста. Гості, туристи Житомира проходячи вулицю Михайлівську звертають увагу не тільки на споруди, нові заклади, але і на невеличкі куточки з майстерністю талановитих житомирян.

Як закінчиться протистояння між міською радою та талановитими людьми невідомо. Поки митці на свій страх і ризик продовжують виставляти твори мистецтва, демонструвати картини на вулиці Михайлівській, прикрашаючи і далі її.