Четвер, 17 Вересня, 2020

Білецький закликає українських націоналістів до об'єднання

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Народний депутат України Андрій Білецький закликав українських націоналістів об’єднатися перед достроковими парламентськими виборами. Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

Як заявив лідер політичної партії “Національний корпус” тільки об’єднання націоналістичних та патріотичних сил допоможе зберегти Україну, не дозволить капітулювати та збереже національні інтереси.

За словами Білецького є велика ймовірність, що конфігурація нової влади може капітулювати перед Російською федерацією та здати національні інтереси. Він переконаний, що у депутати буде йти багато відвертих ворогів України та і псевдопроукраїнські сили. Всі вони не зацікавлені у відстоюванні інтересів держави.

“Тому “Національний Корпус” ініціює об’єднання патріотів, націоналістів та ветеранів в єдиний фронт”, – заявив Андрій Білецький.

Білецький зазначає, що на сьогоднішній день існуючі українські партії націоналістів не мають великої підтримки та довіри електорату, бо всі вони розділені на малі частини і просто не можуть боротися проти тій антирекламі, яку на них викидають представники діючої влади.

За словами Білецького, поки всі були на війні, були волонтерами чи громадськими активістами, владу захопили люди, яким цікаво лише висмоктувати ресурси з країни. Спільно з Російською федерації ці люди витрачали багато грошей, щоб прибрати націоналістів з української політичної сцени та дискредитувати у інших країнах. Він відмічає, що старі бренди не дадуть більше 2.5 відсотків на виборах, тому об’єднуватися треба ніяк не брендам, а людям, які зробили конкретні справи, що не потребують реклами. Треба відштовхуватися не від назв чи кількості націоналістичних організацій, а від людей. Народний депутат говорить, що тільки так можна досягнути успіху і побудувати успішну і сильну країну.

Раніше представники “Національного корпусу” зазначали, що готові взяти участь у виборах до парламенту для того, щоб оновити політичну еліту в країні та змінити систему в цілому, так як тільки це надасть змогу зробити Україну державою, в якій буде національна єдність та соціальна справедливість. Для цього націоналісти будуть йти до Верховної ради.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...