П’ятниця, 20 Травня, 2022

Білецький закликає українських націоналістів до об'єднання

Народний депутат України Андрій Білецький закликав українських націоналістів об’єднатися перед достроковими парламентськими виборами. Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

Як заявив лідер політичної партії “Національний корпус” тільки об’єднання націоналістичних та патріотичних сил допоможе зберегти Україну, не дозволить капітулювати та збереже національні інтереси.

За словами Білецького є велика ймовірність, що конфігурація нової влади може капітулювати перед Російською федерацією та здати національні інтереси. Він переконаний, що у депутати буде йти багато відвертих ворогів України та і псевдопроукраїнські сили. Всі вони не зацікавлені у відстоюванні інтересів держави.

“Тому “Національний Корпус” ініціює об’єднання патріотів, націоналістів та ветеранів в єдиний фронт”, – заявив Андрій Білецький.

Білецький зазначає, що на сьогоднішній день існуючі українські партії націоналістів не мають великої підтримки та довіри електорату, бо всі вони розділені на малі частини і просто не можуть боротися проти тій антирекламі, яку на них викидають представники діючої влади.

За словами Білецького, поки всі були на війні, були волонтерами чи громадськими активістами, владу захопили люди, яким цікаво лише висмоктувати ресурси з країни. Спільно з Російською федерації ці люди витрачали багато грошей, щоб прибрати націоналістів з української політичної сцени та дискредитувати у інших країнах. Він відмічає, що старі бренди не дадуть більше 2.5 відсотків на виборах, тому об’єднуватися треба ніяк не брендам, а людям, які зробили конкретні справи, що не потребують реклами. Треба відштовхуватися не від назв чи кількості націоналістичних організацій, а від людей. Народний депутат говорить, що тільки так можна досягнути успіху і побудувати успішну і сильну країну.

Раніше представники “Національного корпусу” зазначали, що готові взяти участь у виборах до парламенту для того, щоб оновити політичну еліту в країні та змінити систему в цілому, так як тільки це надасть змогу зробити Україну державою, в якій буде національна єдність та соціальна справедливість. Для цього націоналісти будуть йти до Верховної ради.