П’ятниця, 18 Вересня, 2020

"ПриватБанк" подав позов на екс-власника Ігоря Коломойського

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Одна з найбільших банківських установ України подала позов на свого колишнього власника – Ігоря Коломойського. Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”.

Відповідну інформацію оприлюднили у прес-службі Канцелярського суду, котрий знаходиться у США.

Станом на 24-е травня жодних подробиць позовної заяви не розголошують. Єдине, що стало відомо, це інформація про досить скрутне становище банківської установи, яка впродовж трьох років перебуває у статусі “державної власності”- саме таку версію оприлюднили у закордонних ЗМІ.

Згідно з повідомленням представників Міжнародного валютного фонду також відомо, що єдиною можливістю врятувати вкладників банку від втрати фінансування – це націоналізація установи. Яку, врешті, й було підтримано згодом.

Пізніше, у квітні 2019 року судом було визнано недійсною націоналізацію однієї з найбільших банківських установ та задоволено позов Коломойського до Національного банку та Кабінету міністрів.

Тим часом, у вересні 2018 року тим самим рішенням столичного суду було розглянуто позов від одного з вкладників банку та визнано правомірність попередньої ухвали стосовно надання установі статусу “Національної” та визнано його неплатоспроможним.

Натомість у Нацбанку тоді визнали рішення про банкрутство стовідсотково неправомірни та готувалися до його оскарження.

Сам олігарх згодом наголосив, що не має на меті повернути собі Національний банк, натомість, вимагав два мільярди доларів компенсації.

Під час розмови із закордонною пресою Коломойський відзначив, що інформацію колишньої голови Нацбанку Валерії Гонтаревої щодо проведення “шахрайських операцій” у переддень націоналізації банку на суму понад 16 мільярдів гривень вважає фейковими, адже жодних доказів про отримані гроші надано не було.

Напередодні уповноважені представники банку подали позов на екс-власника Ігоря Коломойського та його бізнес-партнера Геннадія Добролюбова до Високого суду Лондона, але той в свою чергу відмовив у розгляді питання, адже не має юрисдикції на розгляд цієї справи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...