П’ятниця, 20 Травня, 2022

Депутати не підтримали пропозицію Пучича не пускати на сесії деяких активістів

На сесії Житомирської міської ради розглядали пропозицію депутата Владислава Пучича з фракції БПП про те, щоб не допускати присутності на сесіях 5 житомирських активістів. Далі розкаже “Yes-Zhytomyr” з посиланням на Житомир.info

Пучич заявив про це сьогодні під час позачергової сесії міської ради. За його словами, всіх у місті привела до стану шоку новина про вбивство маленької Дарини Макарчук. Злочин цей має дві складові: перше – це вчинок батьків, які це зробили, друге – це вчинок людей, так званих громадських активістів, які ініціювали повернення дитини батькам, забравши її з прийомної родини. Депутат зазначає, що ця група псевдоактивістів перетворила громадську діяльність на бізнес, інструментом якого є вільний доступ до засідань міської ради, комісій, серед яких і комісія у справах дітей. Все це призвело до трагічного наслідку.

Пучич відмітив, що Регламент передбачає можливість заборони доступу до сесій міськради певним представникам громадськості та запропонував обмежити присцтність на засіданнях таким громадянам:

  • Чижова Галина Харитонівна,
  • Котенко Віктор Васильович,
  • Коцюбко Олександр Петрович,
  • Малі Ігор Володимирович,
  • Фещенко Богдан Станіславович.

Проект рішення депутата Пучича був поставлений на голосування, але підтримали його тільки 10 депутатів. Склад міської ради складається з 42 депутатів. Для ухвалення цього процедурного рішення треба було не менше 14 голосів.

!