П’ятниця, 20 Травня, 2022

У Києві загинув народний депутат Дмитро Тимчук

У Києві загинув народний депутат з фракції “Народного фронту”, координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук. Інформує “Yes-Zhytomyr”

Тимчук помер у наслідок вогнепального поранення в голову. Це також підтвердили і у Міністерстві внутрішніх справ. Народного обранця знайшли у себе вдома 19 червня. Тимчуку було сорок шість років.

Попередньо, повідомляють, що Тимчук смертельно поранив себе, коли займався чищенням нагородної зброї, а саме пістолета. Таку інформацію також підтвердив нардеп Антон Геращенко. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук. За його словами, Тимчук завдав собі поранення, що призвело до смерті. На місці події працює оперативно-слідча група.

!!

Також за повідомленням Геращенка, до медичної установи звернулася дружина Тимчука Ганна, повідомивши при тому, що чоловік поранений. Але, на жаль, поки швидка допомога прибула на місце пригоди, Дмитра вже не стало.

Підтвердження загибелі депутата надав і речник Національної поліції Ярослав Тракало, але не уточнював подробиць смертельного випадку. Наразі триває слідство, розглядаються різні версії. Поки про основні висновки не повідомлялося

Дмитро Тимчук, був підполковником у запасі, від початку агресивних дій Росії став координувати групу “Інформаційний спротив”. Також він був відомим українським блогером та військовим експертом. Займався детальним висвітленням ворожої діяльності Російської федерації по анексії Криму, вторгнення Росії в Україну, військових дій бойовиків та сепаратистських угруповань на Сході тощо. Постійно висвітлював усі події, які були пов’язані з військовими діями на Донбасі.

Соціальні мережі вибухнули різними версіями та обуренням, люди здебільшого писали про те, що не вірять, що досвідчений офіцер, військовий, може бути необережним при поводженні зі зброєю. Українці вимагають справедливого розслідування цієї справи.