Четвер, 23 Червня, 2022

В Україні хочуть ввести подвійне громадянство

Міністерство Закордонних справ України розробляє законопроект про можливість надання подвійного громадянства. Це розповів віце-прем’єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба. Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

За словами Кулеби, в КабМіні є декілька шляхів розуміння того, як має бути впроваджений процес отримання подвійного громадянства та яка має бути процедура. Працівники МЗС зараз випрацьовують спільну концепцію. Але його більше цікавить те, чи всі готові для того, щоб працювати з цим питанням. Чи “дозріли” вони, чи є розуміння. Кулеба зазначає, що коли починали працювати над цим законопроектом, то він сприймався взагалі як щось космічне і нереальне, а сьогодні йде розмова про кокретні положення, тобто повноцінний закон.  

Він також акцентував увагу, що закордонний українець не має чіткого юридичного статусу, а це нововведення надасть можливість багатьом людям зберігати свій зв’язок з нашою державою.

Нагадаємо, що на Житомирщині представили нового керівника поліції. На цю посаду призначено полковника Сергія Крупєя. Він подякував за довіру та зазначив, що головним завданням для всіх поліцейських є боротьба зі злочинним світом. Тому він буде вимагати забеспечення належного правопорядку на території області та співпрацювати з органами місцевого самоврядування та представниками громадськості. Саме у співпраці з місцевою владою та громадськістю Крупєй бачить ефективну роботу по розкриванню злочинів. Представляв нового очільника поліції Житомирщини голова Національної поліції України Сергій Князєв. Він зазначив, що буде вимагати від Крупєя ефективної роботи та чіткого виконання покладених на нього обов’язків.