Вівторок, 24 Травня, 2022

Саакашвілі обізвав ЦВК "тварями"

Колишній очільник Одещини, лідер партії “Рух нових сил” Міхаїл Саакашвілі заявив, що колишній президент України тримає на контролі роботу Центральної виборчої комісії. Він мав на увазі Петра Порошенка.

Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

Політик написав у мережі Фейсбук, коментуючи те, що ЦВК відмовляє у реєстрації представникам його партії, що спочатку їх не хотів пропускати Національний банк, керуючі органи якого, теж контролює Порошенко, а тепер нас хоче зняти призначене Порошенком ЦВК.  За словами Саакашвілі, у нього є хороші юристи, які зможуть “розрулити” ситуацію, що склалася. 

“Не хочуть тварі змін, але прийдеться їм на це піти”, – акцентував Саакашвілі.

Він також зазначив, що не буде сидіти і нічого не робити, в зв’язку з чим, він відбуває до Одеси, де хоче зустрітися з виборцями. Політик впевнений, що все владнається, і список його партії все ж таки візьме участь у виборах. Вони готові до перемоги, бо Україна вже зачекалася змін. Саакашвілі переконує, що в його команди все буде добре.

Нагадаємо, що Центральною виборчою комісією було відмовлено у реєстрації представникам партії “Руху нових сил”, очільником якої є Міхаїл Саакашвілі.