П’ятниця, 20 Травня, 2022

Суд повернув радянські назви київським проспектам Бандери й Шухевича

Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення київської мерії про перейменування проспектів на честь Степана Бандери та Юрія Шухевича. Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

Громадянка Олена Бережна подавала позив до суду стосовно того, щоб повернути проспектам колишні назви, а саме Московський та Генерала Ватутіна. Суд задовільнив її позов частково. Про це розповів адвокат Дмитро Біловчук. Суд не надав пояснень, чому прийняв таке рішення. Тому адвокат чекає повний текст ухвали, щоб потім подати оскарження в апеляційний адміністративний суд.

Поки вже апеляційна установа не закінчить розгляд і не прийме ухвалу по цьому позову, рішення про те, щоб повернути проспектам старі назви не набере чинності.

Олена Бережна очолює громадську організацію “Інститут правової політики”. Її донька – Ірина Бережна, депутат від Партії Регіонів, яка загинула у 2014 році. Також вона багато разів брала участь у відверто проросійських акціях та заходах.

Нагадаємо, що лідер партії “Рух нових сил” Міхаїл Саакашвілі назвав ЦВК “тварями”. Так він обурився на відмову Центральної виборчої комісії реєструвати представників його політичної сили для участі у парламентських виборах. Також політик звинуватив у цьому Порошенка, ніби він контролює ЦВК.