П’ятниця, 20 Травня, 2022

Генеральна прокуратура завершила розслідування про “розкрадання” Ющенко

Генпрокуратура закінчила розслідувати справу про так звані “розкрадання” колишнього президента України Віктора Ющенка. У цій справі задіяні у якості свідків дуже високі чини часів його президентства.

Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

Управлінням спеціальних розслідувань Генпрокуратури було завершено слідчі дії стосовно колишнього президента Віктора Ющенка у справі, яка стосується виводу з держвласності президентської резиденції “Межигір’я”. Це повідомив начальник другого слідчого відділу управління спецрозслідування ГПУ Андрій Родіонов.

За словами Родіонова, розслідування по справі Ющенка закінчено. На даний момент адвокати ознайомлюються з наданими матеріалами цієї справи. Прокуратура готується передати обвинувальний акт до суду.

Також, він повідомив, що слідство отримало вже вдруге відмову від Печерського районного суду у задоволенні клопотання, згідно якого пропонується арештувати майно Ющенка. Прокуратура буде це оскаржувати. 

Родіонов зазначає, що свідки у справі – це високі посадові особи держави, які працювали в ті часи. Серед них – прем’єр-міністр, але його призвище він не назвав. 

Нагадаємо, що пост прем’єра під час президентської каденції Ющенка займали Віктор Янукович, Юрій Єхануров і Юлія Тимошенко.

Також раніше повідомлялося, що екс-президент  Петро Порошенко розповів про те, що коли він очолював державу, проросійський політичний дія Віктор Медведчук мав суттєво менші впливи на політичну ситуацію в Україні ніж зараз. Порошенко переконаний, що вплив Медведчук посилився тоді, коли Володимир Зеленський виграв президентські вибори. При Порошенку проросійський політик навіть і не думав ставати депутатом та впливати на інформаційні ресурси. А на сьогоднішній день у Медведчука є своя фракція у парламенті та він є власником декількох потужних телевізійних каналів.