П’ятниця, 20 Травня, 2022

Коли на Майдан вийде електорат Зеленського, буде страшно – Довженко

Коло людей, які підтримують Зеленського скоро буде змінено, так як він не задовільнив сподіванння своїх виборців. Це заявив письменник та журналіст Отар Довженко. Далі розкаже “Yes-zhytomyr”

За словами Довженка, більша частина електорату Зеленського були впевнені у зниженні комунальних тарифів. Їх не хвилювало, що президент не має жодного відношення до питання “комуналки”. Поведінка влади, копіювання телесеріалу “Слуга народу”, з часом буде корегуватися, не дивлячись на те, що цей стиль подобається простим людям. Хоча еліті це не до вподоби. А владі потрібно буде знайти порозуміння з елітою, а саме з бізнесменами, громадськістю, з представниками місцевого самоврядування. Зараз у президента спілкування з елітою відбувається доволі специфічно. Журналіст переконаний, що той, хто не знає законів та не чув про регламент, рано чи пізно спуститься з небес на землю. 

Довженко зазначає, що є спосіб, за допомогою якого влада може зберегти обличчя. Це увігнання ситуації в хаос, бо якщо буде хаотична ситуація, тоді не можна буде виконати своїх обіцянок, які давали перед виборами. Почне знижуватися рівень економіки та не будуть працювати механізми, які зараз працюють, хоч і не так ефективно, як хотілось би. Якщо такий процес стане реальним, то люди почнуть розчаровуватись, а це означає, що люди будуть виходити на вулиці. Зараз на акції протесту виходять люди, які не є електоратом президента. А ось коли почнуть протестувати ті, хто за нього голосував, це буде страшний процес. 

Нагадаємо, що станом на сьогодні, позитивно ставляться до політики президента Зеленського 66 відсотків громадян України. Такі результати презентує Київський міжнародний інститут соціології. Це менше на 7 відсотків, якщо порівнювати з даними за вересень, коли президента підтримували 73 відсотки населення.