Четвер, 23 Червня, 2022

«Це дебілізм» – Ющенко про обіцянки здешевити газ удвічі

“Де межа безглуздя?” – запитав Віктор Ющенко. Все, що обіцяють кандидати популісти – це цирк. Про це говорив третій президент України Віктор Ющенко у своєму інтерв’ю журналу «Країна». Далі інформує «Yes-Zhytomyr»

За словами Ющенко, у більшої частини кандидатів немає того, що може підходить під назву «економічна доктрина для країни». Він не бачить цієї доктрини у них. Саме тому важко говорити про те, хто буде президентом. Один хоче, щоб програма була написана Майданом, але майдани програм не пишуть. Це цирк, коли говорять про зменшення ціни на газ у два рази, відразу хочеться спитати: а чому не скоротити в два рази ціну на український хліб чи українське молоко?

«Де межа безглуздя? Ми розуміємо, що втягуємося у параметри, якщо їх обговорювати як версію, йдемо у дебілізм. Так відмовляємося від базової платформи, яка дає відповідь від причини”, – сказав Ющенко.

Також Ющенко говорить, що у нас є валовий внутрішній продукт. По оцінці того року він складає  2 трильйони 525 мільярдів гривень. Половина нашого ВВП – це тінява сторона. Тобто з кожної другої операції не платять податки. На сьогоднішній день маємо 100 мільярдів гривень дефіциту.

Також Ющенко розповів про сценарій, коли Бойко буде прем’єром, а Медведчук – спікером. Називає це фантазією та пропонує піти на вулиці і спитати у когось. Вже через три години буде Майдан. За словами третього президента існує київський жарт, що ніхто не вірить у 3-ий Майдан, тому всі готуються до 4-го. В Україні дуже розвинуте громадянське суспільство, яке буде контролювати ситуацію. Одіозного політика ніхто не прийме.

Про політичні кроки Медведчука говорити Віктор Ющенко не хоче. Каже, що не хоче коментувати це питання, так як воно для нього принизливе.

Довідка

Віктор Ющенко – український політик та державний діяч, був третім президентом України з 2005 по 2010 роки, лідер Помаранчевої революції.