23 листопада у Києві пройшов City Invest Battle. Захід відбувався у форматі Національного форуму з управління будівельними проектами RED PM DAY 2018. Мер Житомира Сергій Сухомлин впевнено переміг своїх опонентів у битві міських голів. Далі розповість “Yes-Zhytomyr”
Міський голова Житомира Сергій Сухомлин та секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота представили свої міста та показали їх плюси, розповіли, що вони готові боротися за те, щоб почалися вкладення у економіки цих міст . Провідним був і є напрям будівництва, який завжди розвиває економіку.
Спочатку житомирянин та полтавчанин розповіли кожен про своє місто свої. Потім почалася дискусія щодо результатів показників простоти ведення бізнесу в Україні. Зазначимо, що наше місто зайняло у ньому 3 почесне місце.
В обговоренні також порівняли ступені легкості оформлення підприємств, надання землі, введення до роботи електронних сервісів.
«За результатами регіонального рейтингу Житомир увійшов у трійку кращих. Але нам є над чим працювати, аби бізнес-середовище Житомира ставало ще привабливішим» – зазначив Сухомлин.
Житомирський мер зміг переконати форум, що Житомир є більш привабливим для інвесторів, тому 82,22% голосуючих віддали перевагу Житомиру.
Засновниця International Mayors Summit Ірина Озимок та член правління BRDO, віце-президентка СУП Олена Шуляк проводили модерацію батлу.
Участь у даному заході взяли біля 200 представників бізнесу, влади та місцевого самоврядування, менеджери компаній-забудовників, керівники банків тощо з усієї країни.
Нагадаємо, мер Житомира Сергій Сухомлин зайняв 7 місце у рейтингу обласних центрів, що проводив аналітичний портал «Слово і Діло». Виступає за інноваційні підходи у містобудуванні.