Субота, 25 Червня, 2022

Моніторинг місцевих виборів у Житомирі

Напередодні проведення місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня, проведено соціологічне опитування містян. Детальніше про готовність житомирян прийти на вибори, та кому вони наразі віддають перевагу, розповість Yes-zhytomyr.

Результати опитування

Опитування житомирян показали, що найбільше вони віддають перевагу партії «Пропозиція» нинішнього мера Сергія Сухомлина. Так, 64% опитуваних задоволені роботою міського голови, 28% містян не погоджуються з цією думкою. Більша частина жителів Житомира (67%) відмітила, що за час роботи Сергія Сухомлина значно покращилася ситуація в місті, спостерігаються позитивні зрушення. 24% містян не побачили змін, 6% громадян відмітило погіршення.

При цьому житомиряни відмітили, що не проти, аби діючий міський голова був обраний знову (68%), 26% опитуваних вважають, що необхідно змінити керівництво.

Готовність голосувати

За даними проведеного соціологічного дослідження, варто відмітити, що 78% житомирян готові взяти участь у місцевих виборах. Попередньо визначені лідери.

  1. 39,7% – лідирує політична партія «Пропозиція».
  2. 14,5% – другу позицію житомиряни готові віддати за партію «Слуги народу».
  3. 10,5% – на третьому місці «Опозиційна платформа – За життя».

Близько 12% опитуваних поки не визначилися з вибором, в них є ще час до дати проведення місцевих виборів вирішити, кому вони віддають перевагу.

Житомиряни готові 64% віддати за кандидатуру нинішнього мера міста, 6,9% кажуть «так» Віктору Євдокимову. За Олену Розенблат віддають поки 6,1%, а за Наталію Леонченко 5,9%, за Людмилу Зубко – 4,2%.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні пройдуть місцеві вибори. Житомиряни вже спостерігають початок та активізацію агітаційної політики в місті. Це листівки, плакати з зображенням кандидатів, білборди та реклами.