Четвер, 23 Червня, 2022

Жодних прямих переговорів із Путіним і бойовиками — штаб Зеленського

Радник із безпеки та оборони у команді Володимира Зеленського Іван Апаршин не радить новообраному президенту України вести прямі переговори з президентом РФ Володимиром Путіним і розмовляти з бойовиками на Донбасі. Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів. Далі розкаже “Yes-Zhytomyr” з посиланням на “Українська правда”

За словами радника Зеленського, будь-які переговори з Путіним слід вести лише з представниками “потужних країн, із якими він не зможе “гратися” . Вважає, що такі переговори були б безперспективними.

“Я б не радив президенту України зустрічатися сьогодні у форматі віч-на-віч. Не вірю, що потім Путін буде щось нам гарантувати. Не вірю йому”, – пояснив Апаршин.

“Я б ніколи не сів за стіл переговорів віч-на-віч із Путіним. Це програшний варіант”, — додав він

Також радник Зеленського сказав, що ніколи не підтримає позицію, якщо хтось порадить новообраному президенту вести перемовини з бойовиками окупованих районів Донецької та Луганської областей. Говорить, що ніколи  цього особисто не підтримає, тому що не розуміє про що може говорити Україна з цими людьми.

Розповів, що бачить у Зеленського бажання вирішити питання війни на Донбасі.

“Я бачив у нього бажання вирішити цю проблему. Була така фраза: “На вигідних Україні умовах”. Я думаю це важливо”, — сказав радник.

При цьому він не уточнив, які саме умови у Зеленського вважають вигідними.

Нагадаємо, що дружина кандидата в президенти України Володимира Зеленського Олена зізналася, що їхня сім’я шукає викладача української, щоб удосконалити знання. Дружина переможця президентських виборів розповідає, що Володимир Зеленський наразі поглиблює свої знання української мови, вчить її.

Раніше також повідомлялося, що кандидат у президенти Володимир Зеленський готовий до перемовин з президентом РФ Володимиром Путіним. В інтерв’ю телеканалу «Україна» Зеленський заявив, що йде війна з Росією, тому з РФ треба говорити. Мають бути переговори і дипломатичний формат перемовин з Росією в присутності представників Заходу. На питання, чим готовий пожертвувати, Зеленський говорить, що жертвувати територіями і людьми він не буде і що цілісність України має бути константою.