Четвер, 23 Червня, 2022

Прем’єр-міністр розповів, де візьме гроші на будування доріг

Новий Кабінет міністрів озвучив свої плани стосовно наведення порядку в ситуації з акцизами на продаж пальних матеріалів. Таким чином, вони збираються вивести велику кількість грошей з “тіні” і за них побудувати нові дороги.

Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

За словами нового прем’єр-міністра Олексія Гончарука, на 2020 рік у них випрацьована ціла стратегія, яка стосується питання доріг. Очікується, що щороку буде збільшуватись фінансування на будівництво нового дорожного покриття. Якщо буде наведено порядок у сплаті акцизних зборів, то ми отримаємо великий об’єм додаткових коштів. Для цього просто потрібно знищити тіньові оборудки на ринку палива. Зараз є дуже багато заправок, які нічого не сплачують до бюджета країни. Гончарук обіцяє, що ці суми будуть переводитись у Дорожній фонд.

Також прем’єр хоче збільшити кількість грошей, які виділяються на ремонтні роботи. Старий уряд запланував на дорожні роботи на наступний рік 75 мільярдів гривень. Гончарук хоче цю суму збільшити вдвічі. 

Як вважає Гончарук, наша держава отримує дуже малу суму коштів, які їй можуть запропонувати міжнародні фінансові організації. Він говорить про те, що необхідно почати ефективну роботу з міжнародними партнерами, бо на жаль, Україна вибирає невелику суму у порівнянні з тією, яку б могли вибирати. Тобто країна може отримати ресурс, але не робить цього, а треба навчитися це робити. 

Нагадаємо, що Генеральною прокуратурою було завершено розслідування справи про розкрадання екс-президента України Віктора Ющенко. По справі як свідки проходять високі посадові особи того часу, коли він очолював державу. Кримінальна справа стосується питання виведення з державної власності президентської резиденції “Міжегір’я”. Наразі зі справою ознайомлюються адвокати.