П’ятниця, 20 Травня, 2022

У Житомирі Гончарук не захотів відповідати на незручні запитання

31 січня, Житомир відвідав з робочою поїздкою прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

Мета приїзду очільника Уряду

За програмою візити очільник Уряду має оглянути будинок по вулиці Небесної сотні, 16, який потребує термомодернізації та провести робочу нараду стосовно термосанації житлових фондів. У дворі цього будинку Житомирський міський голова Сергій Сухомлин розповідав про те, що необхідно термомодернізувати будинок, у якому вже створене ОСББ “Нове життя-16”. Очолює його Людмила Михайлівна Галліна. 

На зустрічі також були присутні заступник мера з питань ЖКГ Сергій Кондратюк та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко. Під будинок прийшли люди, які тримали плакати проти скандального будівництва АЗС на проспекті Незалежності, 29.

Про що говорив прем’єр з журналістами

Після огляду ОСББ, прем’єр-міністр підійшов до преси та хотів обговорити утеплення будинків, але журналісти задавали інші питання. Гончарук проігнорував питання про те, що у міністра освіти Ганни Новосад висока заробітня плата та про те, як рухається справа стосовно того, що його кабінет прослуховувався. Він сказав, що було вже багато коментарів по цій ситуації, основне це те, що питання потрібно задавати не йому, а Службі Безпеки України. 

Також прем’єр зазначив, що Уряд не буде звертати увагу на маніпуляції. Вони працюють для того, щоб українці почали жити краще. В Житомир голова Уряду приїхав, щоб особисто подивитись на реальну роботу мешканців будинку, які організувались, ухвалили спільне рішення про те, що потрібно термомодернізувати їх будівлю і це треба зробити, щоб платити потім менше. У результаті, вони вже платять вдвічі менше за комуналку, ніж люди у сусідніх будинках. Гончарук переконує, що буде робити все, щоб таких прикладів було більше. Щоб комунальні послуги не були тягарем для населення, а ставали дешевше та доступніше. Це пріоритетна задача.

Окрім цього Гончарук звернувся до журналістів з проханням, щоб ті розповідали людям так звані “правильні речі”. Він говорить, що приклад цього будинку дуже показовий і його потрібно наслідувати. Журналісти теж є частиною влади, вони мають доносити правильні речі до населення. Пропонує, зняти про цей будинок окремий сюжет або декілька сюжетів. Тут ми побачили, як можуть ставитись люди до свого житла і це робить їх багатшими, вони реально економлять кошти, обрали керівником нормальну людину. Це має бути прикладом для усієї України. 

Після зустрічі на вулиці Небесної сотні прем’єр разом із представниками місцевої влади поїхав оглядати інші об’єкти в Житомирі та проводити нараду з чиновниками, на яку представників медіа не запросили.

Нагадаємо, що 20 січня у Житомирі побувала з робочої поїздкою міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда. Міністр разом з керівництвом Житомирщини вшанувала загиблих учасників АТО/ООС, відвідавши Смолянське військове кладовище, де поховані житомирські воїни.