П’ятниця, 20 Травня, 2022

"Реакція буде негайною" – Богдан про звільнення Авакова

На думку глави Офісу президента Андрія Богдана, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не має відношення до грошових схем. далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

Богдан заявив, що якщо такий факт буде мати місце, то реакція на це буде швидка та негайна. За його словами, якщо продемонструють таку ситуацію і це буде підтверджено, то президент буде реагувати негайно, як і парламент та Кабмін. Він впевнений, що у просторі суспільства немає жодного прикладу, який би підтвердив, що Аваков є учасником якихось негативних вчинків. 

Глава президентського офісу додає, що сьогодні було повністю перезавантажено владу, і він не бачить, що Аваков є частиною негативних прикладів або корупційних дій. Якщо б це було, то про це було б вже відомо, мінімум, про це знали би представники громадськості. 

Раніше повідомлялося, що у вересні проходив пікет Офісу президента, темою акцію було недопущення збереження на державній посаді міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. А ще раніше в червні по 8 містах України пройшли протести проти Авакова, але приводом для ціх мітингів було вбивство маленької дитини у Переяслав-Хмельницькому.

Нагадаємо, що журналіст Отар Довженко заявив, що незабаром спільнота людей, які підтримують чинного президента буде змінена.  Причиною цьому процесу стане незадоволення виборців діями Зеленського. Важливу роль тут відіграє відсутність зниження комунальних тарифів. До того ж позицією президента не задоволені представники еліти. Йому вже давно пора нормально спілкуватися з бізнесом, громадськими діячами та місцевою владою. До цього, впевнений Довженко, він спілкувався доволі специфічно. Також він зауважив, що поки протестують проти політики президента люди, які не є його виборцями, а ось коли вже на протести вийдуть ті, хто його обирав, це буде страшний процес.