П’ятниця, 20 Травня, 2022

Одіозний “Слуга народу” заявив, що патріотичне кіно не варте державного фінансування

Одіозний депутат від фракції “Слуга народу” Євген Брагар заявив про те, що на кіно патріотичного спрямування не потрібно виділяти гроші, бо воно не окуповує себе. Нардеп наводить приклади фільмів, які, за його словами, нормально фінансувались та повернули кошти, наприклад, фільми “95 кварталу”. 

Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

Фінансування кіноіндустрії

За словами Брагара, державну підтримку надає Держкіно. Питання ефективності тут сумнівне. Над цим питанням потрібно посилено працювати. Він ставить під сумнів необхідність такого великого фінансування. Про це депутат сказав у ефірі телеканалу “Рада”. За даними, які він наводить, у 2018 році окупились завдяки касовому збору “Свінгери”, “Дзідзьо. Перший раз”, “Скажені весілля”, а також “Я, ти, він, вона” студії “Кварталу 95” і мультфільм “Зачарована принцеса”. Брагар зазначає, що успіх мультиплікаційного фільму залежав не від збору в Україні, а завдяки зборам у Китайській республіці. 

Як вважає Брагар, патріотичні фільми не варті фінансування, бо не буде прибутку. На питання, чи потрібно надавати фінансування на такі фільми як “Кіборги” або “Донбас”, народний депутат заявляє, що індустрія кіно це бізнес. Про ці стрічки він говорить, що вони отримали потужні державні кошти, але не змогли вийти в плюс. А кіно він називає, у першу чергу, бізнесом, тому там має бути комерційно привабливі продукти.

Одіозний народний обранець додає, що дофінансовувати треба один-два фільми на рік. Він особисто би надавав би кошти тільки фільмам, які знімають у тих жанрах, які у майбутньому будуть окупатися. Говорить, що українці не ходять на патріотичний жанр в кінотеатри, тому кінокартини цього жанру мають випускатись не так часто. Акцентувати увагу треба на тих жанрах, які дійсно потребують державного фінансування. 

Продай собаку, щоб заплатити за газ

Нещодавно все той же парламентар Євгеній Брагар дав пораду пенсіонерці як розрахуватись за газ. Він порадив їй продати собаку. Любов Павлівна проживає на Кіровоградщині, вона зателефонувала у програму “Голос народу” під час ефіру, на якому був присутній нардеп. Жінка розповідала про те, що у неї пенсія дві тисячі гривень, а за газ багато потрібно платити, до того ж додали оплату за транспортування. У неї оформлена субсидія. 

“Але у зв’язку із теплою погодою із нею забрали 200 гривень. Живу одна, більше ніхто не прописаний. У дворі тільки собака є. Хай скаже “Слуга народу”, що нам робити”, – запитала пенсіонерка.

“Слуга народу” відповів, що субсидію надають тоді, коли немає іншого житла. І якщо у пенсіонерки живе пес елітної породи, то його можна продати та без проблем заплатити за газ. 

Нагадаєм, що раніше, нардеп від політичної партії “Слуга народу” Євген Брагар заявив, що буде звертатись до органів внутрішніх справ стосовно двох волонтерок, які їхали у маршрутці Луцьк – Київ та звернулись із проханням до водія, щоб він вимкнув російський серіал, який показували у салоні. Таку інформацію Брагар розмістив у своєму пості у соцмережі Фейсбук. 

!"