П’ятниця, 20 Травня, 2022

Міська рада дала відповідь житомирянам на петицію стосовно зменшення ціни проїзду

Петиція мешканців Житомира про зменшення вартості проїзду у громадському транспорті змогла зібрати необхідні підписи протягом десяти годин. Керівництво міста дало відповідь через кілька місяців.

Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

Відповідь влади на петицію була лаконічною: “вартість встановлена на основі обґрунтувань” та опублікували її на сайті електронних петицій. У відповіді, яку підписав заступник міського голови Олександр Шевчук, йдеться зокрема про те, що ціна на проїзд встановлена на підставі обґрунтувань комунального підприємства ЖТТУ міської ради та приватних перевізників відповідно до вимог законів України. 

Також житомиряни мають пам’ятати, що 22.01.2020 року виконком міськради вніс зміни до рішення про встановлення ціни на проїзд учням на громадському електричному транспорті при розрахунку готівкою в розмірі три гривні. 

Окрім того, для того, що скористатись послугами електротранспорту можна придбати учнівський проїзний квиток на тридцять календарних днів за 35 гривень та 90 днів за 100 гривень, і тут не діє обмеження по кількості зроблених поїздок на тролейбусі чи трамваї. 

Зазначимо, що в зв’язку з профілактикою коронавірусу на вулицях Житомира зменшать кількість транспортних засобів, а також почало працювати обмеження кількості пасажирів, а саме по десять чоловік у маршрутці та до двадцяти в автобусі, тролейбусі або трамваї.

Нагадаємо, що у Житомирі через коронавірус вірян закликали не цілувати ікони. Таке рішення було прийнято на робочій нараді з представниками Ради Християнських Церков Житомирської області. Також було рекомендовано проводити дезінфекції храмів, дотримуватись особистої гігієни та уникати дотиків та поцілунків. Крім цього важливе місце займає роз’яснювальна робота з прихожанами про заходи безпеки, які потрібно проводити у Житомирській ОТГ.