Субота, 19 Вересня, 2020

Президент підписав Закон про припинення дії договору про дружбу з Росією

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Сьогодні, Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про припинення дії Договору про дружбу між Україною та Російською Федерацією». Далі розкаже «Yes-Zhytomyr»

Порошенко зазначив, що цей закон – це частина нашої стратегії, яка орієнтована на Європу. Інші частини цієї стратегії – це безвізовий режим, Томос, вихід з Союзу Незалежних Держав тощо.

«Непродовження договору з Росією слід розглядати не як епізод, а як частину нашої стратегії на остаточний розрив з колоніальним минулим і переорієнтацію на Європу», – відмітив Порошенко.

 Президент також зазначив, що від Міністерства закордонних справ України буде вимагати закінчення інвентаризації договорів та правової бази з Росією. Україні треба розібратися у питаннях корисності тих чи інших угод.

 Глава держави сказав, що крім того, він буде ставити завдання Кабінету Міністрів України, щоб вони розробили термінові і дієві кроки для створення координаційного органу, для того, щоб сформувати претензію України до Російської федерації за збитки, що вона заподіяла через її агресію на Донбасі. Спецфункції та особливий статус даного органу надасть йому можливість ефективно працювати та виконати успішно ті завдання з захисту українських інтересів, які будуть на нього покладені.

Порошенко акцентував увагу також на тому, що цей договір не був скасований раніше із-за того, щоб була можливість використати його положення як базу для великої кількості наших позовів до судів та інших інстанцій до Росії – яка, у першу чергу, порушує цей договір  та всі норми міжнародного права..  

 Президент зазначив, що на початку 2019 року закінчується черговий 10-річний термін,  коли нашій країні треба  визначатися – чи продовжувати дію договору чи ні. На думку Президента, висновок однозначний і зрозумілий – не продовжувати.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голосувати будуть в масці і без дітей: як будуть проходити вибори

Кабінет міністрів України затвердив здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборчого процесу. Рішення Уряд ухвалив 14 вересня під час позачергового...

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.