Субота, 25 Червня, 2022

Житомирських правоохоронців залучили до посилення кордону

На кордоні з Білоруссю розпочалася операція “Полісся”, що передбачає посилення українського кордону задля протидії мігрантській кризі. На Житомирщині до цього заходу залучили резервістів, представників Національної гвардії та Національної поліції, а також Збройних Сил України. 17 листопада на кордон направили додаткову техніку та кінологів зі службовими собаками. Наразі у Житомирській області проводиться комплекс заходів, що направлені на відпрацювання алгоритмів протидії незаконному перетину українсько-білоруського кордону. Докладніше про це в актуальній новині на yes-zhytomyr.com.ua.

На патрулювання півночі регіону заступили поліцейські

З 23 листопада 20.00 до спеціальної операції з посилення кордону з Білоруссю долучилися додаткові наряди житомирської поліції спільно з прикордонниками та нацгвардійцями. Їх основним завданням стали контроль порядку на території та проведення роз’яснювальної роботи з населенням задля протидії нелегальному проникненню мігрантів до населеного пункту.

Спільне шикування прикордонних, представників Національної гвардії та нарядів поліції відбулися у місті Овруч. Під час нього усі присутні отримали інформацію про службові завдання, а після цього прибули на визначені ділянки несення служби на територіях прикордонних громад.

Для того, щоб повною мірою гарантувати дотримання правопорядку та донести необхідну інформацію до населення, до заходу було долучено поліцейські сектори реагування патрульної поліції та дільничні офіцери. спецпризначенці Головного управління національної поліції. Усі учасники операції сконцентровані на автомобільних постах та у складі автомобільних патрулів. 

На територіях прикордонних громад відбудуться командно-штабні навчання

До заходів, що проводитимуться 24-25 листопада, долучаться поліцейські, нацгвардійці, прикордонники, рятувальники та інші представники. Це необхідно для відпрацювання усіх сценаріїв у максимально наближених до реальності умовах. Командно-штабні навчання проводитимуться на території Коростенського району, тому місцеве населення попереджають про ймовірне обмеження руху транспорту. Це також стосується й житомирян, тому що 25 листопада у період з 5.00 по 6.00 вирушатиме колона техніки та службового автотранспорту. Тому рух по вулиці Пушкінській доведеться частково обмежити.

У районах проведення навчань представники здійснюватимуть перевірку документів для ідентифікації особи, особистих речей та транспортних засобів. Усі дії виконуватимуться в межах чинного законодавства, тому у мешканців немає причин для паніки. Це необхідно для того., щоб відпрацювати алгоритм стандартної перевірки у реальних умовах. 

Крім того, представники Національної поліції просять жителів Житомирщини звертати увагу на підозрілих осіб або предмети, а в разі їх виявлення одразу телефонувати 102. Це одна з обов’язкових умов безпеки та протидії проникненню нелегалів на територію області й України загалом.