Субота, 19 Вересня, 2020

Виконавчий комітет Житомирської міської ради ухвалив підвищення тарифів на вивіз сміття

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Приватні підприємства «КВЖРЕП №8, «ВЖРЕП №4», керівниками яких є відповідно член міськвиконкому Світлана Пивоварова та депутат Житомирської міської ради Володимир Тичина, а також КАТП 0628, де керує  депутат міської ради Сергій Колесник, тепер будуть надавати послуги за більш високу ціну.

Далі розкаже «Yes-Zhytomyr» з посиланням на Житомир.info

9 січня Житомирський виконавчий комітет ухвалив цим підприємствам збільшення ціни на послуги на 60-115%. Перед цим це питання бурно обговорювалося, члени виконкому довго сперечалися.

За словами директора ПП «ВЖРЕП №4», депутата міської ради від Опозиційного блоку Володимира Тичини, ціна підвищилась на 66%, тому що зросла заробітна плата, подорожчало паливо, а також змінилися норми накопичення сміття. Також новий тариф несе у собі вивіз крупногабаритного сміття.

«Тариф для населення буде 16,17 грн, а становив 8 грн. Тобто вартість зросте на 100%, але хочу відмітити, що наші тарифи нижчі, ніж середні по Україні. Наприклад, у Малині вже давно 30 грн. Ми все одно відстаємо», – каже Тичина.

Під час обговорювання члени виконавчого комітету цікавилися де саме і за якою ціною купується пальне для машин, що працюють на підприємствах.

Член виконкому Віра Грінішина зауважила, що підняття тарифу не обґрунтоване і немає ніякої гарантії, що буде змінена якість наданих послуг.

Як зазначив член виконавчого комітету Руслан Годований, якщо житомиряни хочуть бачити місто чистим, тоді треба підвищувати тариф. Усі служби тариф погодили, і тому він запропонував не відкладати це рішення.

«Ми маємо дати можливість людям працювати, ремонтувати техніку, купувати нові контейнери, тому пропоную підтримати це рішення», – акцентував Годований.

Потім відбулося голосування і рішення було ухвалено. З 20 присутніх членів виконкому не підтримали рішення лише двоє – Віра Гринишина та Марія Бовсуновська. Всього до складу міськвиконкому входить 25 чоловік.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голосувати будуть в масці і без дітей: як будуть проходити вибори

Кабінет міністрів України затвердив здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборчого процесу. Рішення Уряд ухвалив 14 вересня під час позачергового...

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.