Четвер, 23 Червня, 2022

Виконавчий комітет Житомирської міської ради ухвалив підвищення тарифів на вивіз сміття

Приватні підприємства «КВЖРЕП №8, «ВЖРЕП №4», керівниками яких є відповідно член міськвиконкому Світлана Пивоварова та депутат Житомирської міської ради Володимир Тичина, а також КАТП 0628, де керує  депутат міської ради Сергій Колесник, тепер будуть надавати послуги за більш високу ціну.

Далі розкаже «Yes-Zhytomyr» з посиланням на Житомир.info

9 січня Житомирський виконавчий комітет ухвалив цим підприємствам збільшення ціни на послуги на 60-115%. Перед цим це питання бурно обговорювалося, члени виконкому довго сперечалися.

За словами директора ПП «ВЖРЕП №4», депутата міської ради від Опозиційного блоку Володимира Тичини, ціна підвищилась на 66%, тому що зросла заробітна плата, подорожчало паливо, а також змінилися норми накопичення сміття. Також новий тариф несе у собі вивіз крупногабаритного сміття.

«Тариф для населення буде 16,17 грн, а становив 8 грн. Тобто вартість зросте на 100%, але хочу відмітити, що наші тарифи нижчі, ніж середні по Україні. Наприклад, у Малині вже давно 30 грн. Ми все одно відстаємо», – каже Тичина.

Під час обговорювання члени виконавчого комітету цікавилися де саме і за якою ціною купується пальне для машин, що працюють на підприємствах.

Член виконкому Віра Грінішина зауважила, що підняття тарифу не обґрунтоване і немає ніякої гарантії, що буде змінена якість наданих послуг.

Як зазначив член виконавчого комітету Руслан Годований, якщо житомиряни хочуть бачити місто чистим, тоді треба підвищувати тариф. Усі служби тариф погодили, і тому він запропонував не відкладати це рішення.

«Ми маємо дати можливість людям працювати, ремонтувати техніку, купувати нові контейнери, тому пропоную підтримати це рішення», – акцентував Годований.

Потім відбулося голосування і рішення було ухвалено. З 20 присутніх членів виконкому не підтримали рішення лише двоє – Віра Гринишина та Марія Бовсуновська. Всього до складу міськвиконкому входить 25 чоловік.