Вівторок, 24 Листопада, 2020

Назвали технологію, яка допомагає Порошенкові і Тимошенко

Скільки коштував один голос кандидатам у мери Житомира

За результатами місцевих виборів, котрі пройшли в Житомирі, мером міста залишився Сергій Сухомлин. Результати оприлюднили в спецвипуску газети «Ехо». Деталями того, скільки...

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

На думку  політолога Миколи Давидюка, Петро Порошенко не буде на пряму здійснювати атаку на Юлію Тимошенко. Далі розкаже «Yes-Zhytomyr» посиланням на Gazeta.ua

За словами Давидюка те, що на цих виборах зареєструвалося багато кандидатів у президенти, теж є політичною технологією, яка спрямована вносити деструктив та хаос, що розмиє негативні сторони основних претендентів.

Сколихнути інфопростір до такої ситуації, коли найбільш відомі змогли мати якнайбільше шансів.

” Хоча ті не є ідеальними. Візьми будь-якого перехожого з вулиці і він виглядатиме правдивішим за першу п’ятірку», – говорить Давидюк.

Політолог розповідає, серед тих, хто зареєструвався у ЦВК, багато хто має проблеми з законом. На деяких з них заведені справи у НАБУ чи Генпрокуратурі. І на їх фоні перша п’ятірка кандидатів виглядає інтелігентно і більш впевнено. Але якщо їх поставити поряд з вчителями чи лікарями – стануть найбільшими корупціонерами. Вони всі представники системи. Саме тому цей вибір не можна назвати вибором. Майже всі претенденти на крісло президента фінансуються декількома олігархами. Саме тому велика кількість – це взагалі не якість. Так звані технічні кандидати будуть викидати у засоби масової інформації компрометуючі матеріали, відтягувати голоси на себе.

Лідери перегонів будуть вести боротьбу з власними антирейтингами. Всі, окрім, напевно, Зеленського. У нього інша проблема – некомпетентність, він «плаває» в усіх питаннях, що стосуються політики. Керувати «Кварталом» – це одне, а керувати країною, де йде війна – це зовсім інше. І ще не відомо, чи сприйме його європейська та світова спільнота.

Президент Петро Порошенко особисто нікого «атакувати» не буде, його риторика буде проходити довкола. Тимошенко буде напряму здійснювати напади. А ось Зеленський буде критикувати всіх, заявляючи, що він антисистемний.

Орієнтовані на Росію Вілкул і Бойко будуть підтримувати все те, що з Москви і критикуватимуть все європейське. Грубо кажучи, вони підтримують капітуляцію перед Росією.

Решта учасників президентської кампанії, навіть такі як Садовий та Гриценко, випадають з боротьби. Могли б об’єднатися навколо якогось молодого лідера, але їм заважає їх самозакоханість. Вони не показують нічого проривного, що могло б зацікавити. Це стосується і решти інших кандидатів.

Як зазначає політолог, всі, хто серйозно розраховує на виграш у перегонах, на рівні підсвідомості думають про вибори до парламенту.

«Зараз олігархи і топ-політики виношують ідею конституційних змін, парламентської республіки і перехід до управління через прем’єр-міністра. У цьому зацікавлені проросійські сили, щоб під шумок просунути федералізацію”, – говорить Давидюк.

3 лютого ЦВК завершила приймати документи від тих, хто хотів зареєструватися кандидатами на виборах президента України 31 березня 2019 року. За весь період подачі документів виявили бажання стати кандидатами на пост президента 89 осіб.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Сергій Сухомлин: хто він для жителів міста

Діючий мер міста Сергій Сухомлин впевнено зайняв лідерські позиції та переміг у місцевих виборах 2020 року, зберігши свою посаду. Містяни обрали вдруге...

Пом’якшення «карантину вихідного дня» в Житомирі не буде: Верховна рада не підтримала проєкт

Верховна рада 17 листопада на пленарному засіданні розглядала проєкт стосовно пом’якшення карантинних обмежень у вихідні дні. Деталями поділиться Житомир Yes.

Захоплення землі та зведення ТРЦ в Житомирі: 90-ті повертаються

Містяни стали свідками чергового будівельного скандалу. Поруч з новим торговим центром місцевий підприємець на вулиці Грушевського намагається захопити землю. Мета подібних дій...

Скільки коштував один голос кандидатам у мери Житомира

За результатами місцевих виборів, котрі пройшли в Житомирі, мером міста залишився Сергій Сухомлин. Результати оприлюднили в спецвипуску газети «Ехо». Деталями того, скільки...

Мер Житомира Сергій Сухомлин заявив про свою перемогу на виборах

Житомирський міський голова повідомив про те, що він одержав перемогу на місцевих виборах. Його підтримали у першому турі понад 52 відсотки виборців.