Четвер, 23 Червня, 2022

Чіпати Тимошенко ніхто не буде – експерт

Як повідомляє “ЦПК”, у 2018 році лише один піарник Тимошенко отримав 390 тисяч доларів.  Але за декларацією у Тимошенко немає таких коштів.

Далі розкаже «Yes-Zhytomyr» з посиланням на gazeta.ua

За словами політолога Олександра Палія, перед виборами правоохоронні органи не будуть перевіряти законність статків Юлії Тимошенко. Про це він розповів під час ефіру на телеканалі «Прямий». Винна вона чи не винна у тому, це можна побачити по її офіційним статкам, які суттєво відрізняються від виборчої компанії і ця різниця носить драматичний характер. Наприклад, один білборд вартує як її кількамісячні статки. Але не дивлячись на цю ситуацію, чіпати Тимошенко ніхто не буде. До цього не чіпали, то вже і перед самим виборчим процесом ніхто не буде починати.

«Ми в ситуації, коли правоохоронні органи можуть казати, що вони можуть не виконувати свою роботу: “Перед виборами ми з корупцією не боремося», – зазначив Палій.

Також за словами експерта, історія зі спонсорами вже була. Але це не саме кримінальне з того, що могла зробити Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, що протягом півріччя, із червня до грудня 2018 року, партією “Батьківщина” було витрачено на рекламу кандидата у президенти Юлії Тимошенко та її “Нового курсу” приблизно 155 мільйонів гривень. Про це інформував громадський рух «Чесно», інформація їх базується на фінансовому звіті цієї партії.

Також біля 10 мільйонів гривень «Батьківщина» ще повинна віддати за рекламу холдингу “Старлайт бренд контент” (“СТБ”, “Новий канал”, “ICTV”).

“Центр протидії корупції” звернувся до ГПУ, вимагаючи розслідування стосовно можливого незаконного  збагачення Юлії Тимошенко, що обгрунтоване даними про витрати на її лобістів у США. За інформацією “ЦПК”, у 2018 році піарник Тимошенко отримав $390 тис. Антикорупційні служби заявили, що у них немає у планах розпочинати розслідування проти Тимошенко. Вони посилаються на рішення суду, який раніше відмовив змушувати їх розпочинати розслідування.