Четвер, 23 Червня, 2022

Хто з кандидатів у президенти найбагатший

Петро Порошенко є найбагатшим кандидатом у президенти. Саме це говориться у рейтинзі, який  склали у русі “Чесно”.

Далі розкаже «Yes-Zhytomyr»

У Порошенка є 839 мільйонів гривень грошових активів і доходів, про це повідомили у «Чесно». За ним йде на другому місті з відчутною різницею Олександр Вілкул, у нього понад 100 мільйонів гривень.

Найменш багатими виявилися Андрій Садовий та Анатолій Гриценко.

Велика частина грошей кандидатів знаходиться у грошових активах, це 1.2 мільярди гривень, а ось сума доходів складає тільки 73, 68 мільйонів гривень.

Більшість кандидатів зберігають гроші переважно готівкою. Наприклад, Євгеній Мураєв задекларував біля 99 мільйонів готівкою. А от Петро Порошенко зберігає свої гроші у “Міжнародному інвестиційному банку”, який належить теж йому.

За рівнем доходів  у 2017 році перше місце займає Олег Ляшко, переважно за рахунок задекларованої відчуженої нерухомості за 15 мільйонів гривень.

10 кандидатів, що знаходяться у топі рейтингу, внесли у декларацію 138 компаній, у яких вони є кінцевими беніфіциарами. Лідером за кількістю компаній є Петро Порошенко , на 2017 рік у нього було 102 фірми. За ним йде Володимир Зеленський , у якого задекларовано 12 компаній.

Компанії, які зареєстровані за кордоном, зазначили тільки Зеленський та Порошенко. По декларації Зеленського, він має фірми на Кіпрі, Італії, Белізі та Британських Віргінських Островах.

За звітами Порошенка, у нього за кордоном є компанії у Казахстані, Кіпрі, Гібралтарі, Грузії, Польщі, Британських Віргінських Островах, Литві, Російській Федерації, Білорусі, Нідерландах, Угорщині, Іспанії, Китаї.

Нагадаємо, Володимир Гройсман розказав, що є можливість створення ним своєї політичної партії перед початком виборів у парламент. За його словами, політичне життя – це сукупність певних процесів. Все може бути, але наразі його пріоритетною задачею є утримання стабільної ситуації в Україні.

Також нагадаємо, що ЦВК зареєструвала всього 44 кандидати у президенти. Президентські вибори відбудуться 31 березня.