Кандидат у президенти Володимир Зеленський готовий до перемовин з президентом РФ Володимиром Путіним.
Далі розкаже «Yes-Zhytomyr»
В інтерв’ю телеканалу «Україна» Зеленський заявив, що йде війна з Росією, тому з РФ треба говорити. Мають бути переговори і дипломатичний формат перемовин з Росією в присутності представників Заходу.
На питання, чим готовий пожертвувати, Зеленський говорить, що жертвувати територіями і людьми він не буде і що цілісність України має бути константою.
Зеленський заявив, що в Європі багато хто хоче допомагати Україні. Усі розуміють, що зараз головна задача – не просто зупинити війну, а зробити перші кроки – припинити стрілянину. Для цього є Мінські угоди, треба продовжувати мінський процес. Але усі згодні – ці мінський формат треба реформувати.
На вирішення питання щодо припинення вогню “ми не можемо дозволити собі якийсь довгий процес”, додав він.
За його словами, також має бути розпочато “інформаційну війну, в якій ми маємо бути переможцями”.
За словами Зеленського, необхідно достукатися до кожного українця, що живе на окупованих територіях, не просто їм щось пообіцяти, а відновити стосунки.
«Почати платити пенсії людям, які живуть там, говорити їм, що вам запудрили мізки, що ми вас чекаємо, любимо, усіх переможемо, скоро стрілянина закінчиться, ви повернетеся у склад України, усі окуповані території”, – сказав Зеленський.
Команда кандидата в президенти Володимира Зеленського представила виборцям програму по боротьбі з корупцією, якою той має намір керуватися в разі обрання на вищий державний пост країни.
Нагадаємо, що у виборчому штабі Петра Порошенка хочуть серйозної розмови з Володимиром Зеленським, а не розмовляти про аналізи. Кандидати в президенти говорять не про змістовні речі, а про аналізи один одного. Про це говорить речник виборчого штабу президента Петра Порошенка Олег Медведєв.