Середа, 22 Червня, 2022

У Порошенка хочуть серйозної розмови із Зеленським

У виборчому штабі Петра Порошенка хочуть серйозної розмови з Володимиром Зеленським, а не розмовляти про аналізи. Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

Кандидати в президенти говорять не про змістовні речі, а про аналізи один одного. Про це говорить речник виборчого штабу президента Петра Порошенка Олег Медведєв.

“Я майже 25 років займаюся виборчими кампаніями – життя не припиняє дивувати. У моїй історії це вперше, коли мені доводиться говорити не про змістовні речі кампанії, а про аналізи кандидатів», – говорить Медведєв.

Зокрема зазначає, що вони погодилися на дебати на стадіоні, погодилися здати аналізи – але це не означає, що сприйняли пропозицію Зеленського надалі проводити кампанію за правилами і традиціями шоу-бізнесу. Вибори – це не “95 Квартал”, це не КВН, це не “Розсміши коміка”. Хоча б, як мінімум, це має бути більше схоже на “Что, где, когда?”. Має бути якась інтелектуальна дискусія, а не елементи шоу.

За словами Медведєва, хотілося б вести змістовну дискусію в кампанії, а не говорити про кров, нігті, сечу й волосся.

«І ми зараз боремося за те, щоб Зеленський все ж вийшов на дебати і публічно висловив свою позицію. Щоб ми розуміли не позицію героя Голобородька, не позицію різних спікерів офіційних, щоб ми точно знали, що думає і що пропонує сам кандидат”, – зазначає речник штабу Порошенка.

5 квітня кандидати у президенти Володимир Зеленський та Петро Порошенко здали аналізи.

Зеленський, який ініціював експертизу, здав лише кров. При цьому він висловив готовність доздати інші аналізи. Експертизу він проходив у лабораторії “Євролаб”, власником якої є прихильник Зеленського Андрій Пальчевський. Результати його аналізів будуть оприлюднені за три дні.

Порошенко здавав аналізи у медпункті стадіону “Олімпійський”, де проходять обстеження спортсмени. Він здав сечу, кров, зразки волосся і пройшов огляд у лікаря. За результатами експертизи, Порошенко алкоголь чи наркотики не вживав.