Четвер, 17 Вересня, 2020

Зеленський покликав Тимошенко стати незалежним арбітром

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Володимир Зеленський покликав Юлію Тимошенко взяти участь у дебатах, тобто взяти на себе роль незалежного арбітра. Кандидат у президенти заявив про своє рішення у відео зверненні. Деталі дізнавався yes-zhytomyr.

Задля уникнення яких-небудь підкупів, чи провокацій, тиску з боку адміністрації, Володимир Зеленський запропонував в ролі незалежного арбітра та ведучого Юлію Тимошенко. Свій вибір він пояснив тим, що учасник виборчих перегонів зайняла третє місце, не підтримавши при цьому жодного кандидата в президенти. Саме така людина, за словами Володимира, зможе стати гарантом дотримання чесних правил, рівності на майбутніх дебатах. Протягом 24 годин він чекає на відповідь від Юлії Тимошенко.

Після офіційного оголошення в президентських перегонах двох виборців – Володимира Зеленського та Петра Порошенка, перший кандидат заявив про готовність до дебатів з опонентом.

Відомо, що наступного дня після цього оголошення Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила опонентів для проведення дебатів. В соціальних мережах вже розпочалася хвиля, відома під хештегом #хочубачитидебати.

Вже 3 квітня Володимир Зеленський викликав опонента – Петра Порошенка на дебати, однак озвучив при цьому перелік ключових вимог. Першою умовою є вибір місця проведення – стадіон «Олімпійський». Через деякий час в адміністрації повідомили, що заявки на проведення дебатів не отримали. Та й проведення заходу зі стадіону є можливим з технічного боку, однак з юридичного боку виникають сумніви.

І хоча в положенні Центрвиборчкому вказане визначене місце проведення дебатів – студія національного мовника, однак уночі 4 квітня Петро Порошенко відреагував на пропозицію свого опонента позитивною відповіддю. Він погодився провести публічні дебати на стадіоні.

Наразі чекаємо, як відреагує на пропозицію Володимира Зеленського Юлія Тимошенко. Поки лідер «Батьківщини» не відмовилася від такої можливості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...