Середа, 22 Червня, 2022

Зеленський покликав Тимошенко стати незалежним арбітром

Володимир Зеленський покликав Юлію Тимошенко взяти участь у дебатах, тобто взяти на себе роль незалежного арбітра. Кандидат у президенти заявив про своє рішення у відео зверненні. Деталі дізнавався yes-zhytomyr.

Задля уникнення яких-небудь підкупів, чи провокацій, тиску з боку адміністрації, Володимир Зеленський запропонував в ролі незалежного арбітра та ведучого Юлію Тимошенко. Свій вибір він пояснив тим, що учасник виборчих перегонів зайняла третє місце, не підтримавши при цьому жодного кандидата в президенти. Саме така людина, за словами Володимира, зможе стати гарантом дотримання чесних правил, рівності на майбутніх дебатах. Протягом 24 годин він чекає на відповідь від Юлії Тимошенко.

Після офіційного оголошення в президентських перегонах двох виборців – Володимира Зеленського та Петра Порошенка, перший кандидат заявив про готовність до дебатів з опонентом.

Відомо, що наступного дня після цього оголошення Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила опонентів для проведення дебатів. В соціальних мережах вже розпочалася хвиля, відома під хештегом #хочубачитидебати.

Вже 3 квітня Володимир Зеленський викликав опонента – Петра Порошенка на дебати, однак озвучив при цьому перелік ключових вимог. Першою умовою є вибір місця проведення – стадіон «Олімпійський». Через деякий час в адміністрації повідомили, що заявки на проведення дебатів не отримали. Та й проведення заходу зі стадіону є можливим з технічного боку, однак з юридичного боку виникають сумніви.

І хоча в положенні Центрвиборчкому вказане визначене місце проведення дебатів – студія національного мовника, однак уночі 4 квітня Петро Порошенко відреагував на пропозицію свого опонента позитивною відповіддю. Він погодився провести публічні дебати на стадіоні.

Наразі чекаємо, як відреагує на пропозицію Володимира Зеленського Юлія Тимошенко. Поки лідер «Батьківщини» не відмовилася від такої можливості.