П’ятниця, 20 Травня, 2022

Новосілля митрополита Никодима

Митрополит Житомирський та Новоград-Волинський Отець Никодим Української православної церкви (Московського патріархату) побудував елітний особняк. Це здивувало та привернуло увагу громадськості та журналістів, адже за попередніми підрахунками його будинок під Житомиром обійшовся в 200 000 доларів. Детальніше про новосілля з розмахом розповість Так Житомир.

Побудова власного маєтку

На 20 сотках комунальної землі митрополит розпочав і успішно завершив будівництво свого маєтку. Лише в минулому році розвернулися масштабні роботи по будівництву заміського будинку в 320 квадратних метрах. На сьогоднішній день оселя має неймовірно дорогий вигляд, прикрашена меблями, системою «розумний дім». Від будинку до собору побудований власний місточок. Це все не може не дивувати.

Ще більше шокує те, що Отець Никодим не має уявлення, скільки коштує його маєток, навіть приблизні цифри він не в змозі назвати. За його словами, він не може звести всі витрати, адже все коштує дорого.

За попередніми підрахунками, вартість такого маєтку з розмахом обійшлася митрополиту від 100 до 200 тисяч доларів. Якщо врахувати і внутрішнє оздоблення та наповнення будинку, вартість збільшується в рази. Варто пам’ятати і про обслуговування такого маєтку, яке в місяць обходиться в 1000 доларів.

Новосілля

До храму в історичній частині міста Житомира зібралися запрошені на новосілля гості: очільник Облгазу, керівник обласної лікарні, офіційні, неофіційні особи, правоохоронці. Головний гість серед запрошених – Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Сам митрополит ділиться, що запросив всіх не тільки на новосілля, але і на святкування свого Дня Народження.

Логічним постає питання, звідки у митрополита Житомирського та Новоград-Волинського на все це гроші. Це питання залишається без відповіді, породжуючи все нові обурення серед громадськості.

Митрополит Никодим