Четвер, 23 Червня, 2022

"Що воно верзло?" – екс-депутатка розкритикувала Зеленського

Ірина Фаріон накинулася на Володимира Зеленського через російську мову.

Далі розкаже «Yes-Zhytomyr»

Колишня народна депутатка від фракції “Свобода”, затятий борець за українську мову Ірина Фаріон жорстоко розкритикувала кандидата у президенти Володимира Зеленського за використання російської мови у відеозверненні до виборців.

Фаріон обурило, що Зеленський не зміг звернутися до українців державною мовою. Колишній нардеп вважає, що це ображає тих, хто захищає цілісність України на Донбасі. Відео відповідної промови Фаріон опублікував блогер Віталій Барабаненко у Twitter.

“А ви можете перекласти, що воно верзло? I don’t understand, що воно верзло. Воно в українській державі живе, воно вивчило державну мову?! Його за ґрати треба вже саджати сьогодні, не допускаючи до другого туру! Воно ґвалтує мову на очах у всієї країни, воно ґвалтує тих, котрі сьогодні захищають нас там, на нульовій позиції. Ми завдяки тим солдатам тут сидимо в залі, а воно блює до мене мовою Путіна. І це катастрофа!” — заявила Фаріон.

Колишній нардеп пообіцяла боротися і перемогти прихильників Зеленського. Фаріон зазначила, що з тими 30% підтримки починає серйозну війну.

 «І в цій війні ми повинні перемогти, вільні й самодостатні українці!” — наголосила вона.

У штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського розповіли про ставлення до мовного закону. У Зеленського хочуть розібратися з ним, а тоді вже визначатися з підтримкою.

Нагадаємо, що 31 березня мережу облетіла інформація про те, що мер Житомира Сергій Сухомлин та голова Житомирської ОДА Ігор Гундич порушили таємницю голосування, виклавши на своїх сторінках у соцмережах фото з бюлетенями. Коментуючи ситуацію з фотографіями Ігора Гундича та Сергія Сухомлина, юристи Адвокатського бюро Сергія Хоменка зазначили: мер Житомира і губернатор не порушували таємницю голосування, оскільки не було зафіксовано зміст бюлетеня під час вкидання в скриньку і не розкрито вибір кандидата. За словами юристів, фотографування процесу вкидання бюлетеня публічною особою не є порушенням чинного законодавства України.