Субота, 19 Вересня, 2020

Порошенко вважає за потрібне ввести воєнний стан в Україні

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Президент України Петро Порошенко заявив, що він виступає за рекомендацію Воєнного комітету, а саме за введення воєнного стану в Україні як адекватну реакцію на агресію Росії у Керченській протоці. Про це Президент сказав вчора на засіданні Ради національної безпеки та оборони. Далі розкаже «Yes-Zhytomyr»

Сьогодні питання запровадження воєнного стану в країні або в її окремих регіонах повинна розглянути Верховна рада України. Її екстренно скликають сьогодні.  Розгляд цього питання відбудеться у закритому режимі о 16-00.

Також Порошенко заявив, що введення воєнного стану зовсім не означає, що наша держава почне вести наступальні дії. Але обов’язково ЗСУ будуть обороняти нашу територію. Україна не змінить своєї позиції щодо мирного урегулювання конфлікта на Сході України. Також це не буде обмежувати конституційні права українців. Це не буде передбачати зміну положення на лінії зіткнення та не буде нести обов’язкової та негайної мобілізації.

Президент України сказав, що  вже є телефонні дзвінки від військових, які перебувають у резерві, які  готові захистити Батьківщину. У свою чергу Порошенко звернувся до ветеранів  першої хвилі мобілізації з проханням бути готовими у будь який момент.

РНБО запропонувала Президенту ввести воєнний стан терміном на 60 діб. Про це  заявив секретар РНБО Олександр Турчинов. Також він сказав, що стан може бути скасовано у будь-який момент, якщо ситуація заспокоється та нормалізується.

За законом України, сам по собі воєнний стан включає такі заходи та дії як трудова повинність для працездатних осіб, направлену на роботи оборонного характеру, потужності підприємств будуть використані у потребах оборони та можливе введення комендантської години. Також може бути встановлено особливий режим в’їзду та виїзду, контроль  документів, огляд транспорту, речей  громадян. Встановлюється контроль за діяльністю ЗМІ та скасовуються вибори президента та Верховної Ради, попадає під заборону також проведення  акцій та масових зібрань.

Нагадаємо,  кораблі ВМС України були обстріляні та атаковані росіянами біля Керченскьої протоки. Шестеро українців поранено. Російська сторона підтвердил затримання українських суден. Аргументували вони це тим, що ніби українці порушили територіальні води РФ.

У свою чергу ВМС України розповіли, що повідомили росіян про те, що буде здійснюватись  пересування кораблів  відповідно до міжнародних норм.

Також зазначимо, що вчора у Києві під стінами посольства Росії відбувся пікет, на який протестувальники принесли шини та кидали димові шашки.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голосувати будуть в масці і без дітей: як будуть проходити вибори

Кабінет міністрів України затвердив здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборчого процесу. Рішення Уряд ухвалив 14 вересня під час позачергового...

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.