Субота, 21 Травня, 2022

Росія розмістила на кордонах з Україною велику кількість літаків та гелікоптерів

Російська федерація швидко збільшує кількість військово-повітряних сил біля українського кордону. Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”.

Російське керівництво розмістило біля наших кордонів біля 500 військових бойових літаків.  Це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

“На сьогодні вздовж кордонів України зосереджено близько 500 бойових літаків тактичної авіації, до 340 вертольотів армійської авіації, а також 25 батальйонно-тактичних груп РФ, здатних виконувати завдання на території України”, – повідомив він. 

Скібіцький зазначив, що Росія стрімко збільшує угрупування авіації повітряниих сил біля  України. Починаючи з 2013 року Російська Федерація модернузувала та обновила всі аеродромні мережі, провела модернізацію бойових літаків,а також оновила їх склад. Також був розширений потенціал повітряних сил вздовж українського кордону.

Зі слів представника ГУРу, пілоти цих бойових літаків мають бойовий досвід приймавши участь у боях у Сиріїю. Це говорить про те, що льотчики цих літаків будуть готові при нагоді застосувати тактичну та військову авіацію. Також можливе застосування дальньої авіації повітряних сил Росії проти України.

Він акцентував, що, на жаль, екіпажі вміють і знають як використовувати високоточну зброю, бомби та ракети і по цивільному населенню. За бойовим радіусом всі ті літаки, які знаходяться біля кордонів України, зможуть пролетіти через всю нашу державу.

Нагадаємо, що 25 листопада російські прикордонні кораблі та судна Чорноморського флоту атакували, протаранили та обстріляли три українські військові  кораблі. Під вогнем російських кораблів було поранено 6 українських моряків, двоє з них знаходяться у важкому стані.

Верховна рада України 26 листопада ввела в Україні воєнний стан. Цю пропозицію вніс у парламент Президент Петро Порошенко.