Четвер, 17 Вересня, 2020

"Я залишаюся працювати!": Уляна Супрун передумала йти у відставку

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

Чиновниця вирішила й надалі реформувати державу, але покинула її межі одразу після інавгурації вже чинного Президента Володимира Зеленського. Далі інформує сайт “Уes-Zhytomyr”.

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун напередодні оголосила про своє рішення залишитись на посаді. Також чиновниця зауважила, що чітко розуміє, що зовсім скоро в Україні, скоріш за все, з’явиться абсолютно новий Кабінет міністрів, але вона готова співпрацювати та знаходити компроміси і з новими людьми, аби й надалі впроваджувати нові реформи у сфері охорони здоров’я, тому що в державі потрібно ще багато чого змінити.

Напередодні Супрун вже наголошувала на тому, що готова працювати у команді новообраного Президента Зеленського за умови підтримки Кабінету міністрів впровадження її реформ у МОЗ. 

Інформація про те, що в.о. міністра охорони здоров’я продовжила роботу у штаті була оприлюднена на її офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook. 

А ми зазначимо, що одразу після інавгурації Володимира Зеленського своє рішення про відставку оголосив і міністр оборони Степан Полторак, який займав посаду з 14-го жовтня 2014 року. Відповідний пост він розмістив на своїй сторінці у соцмережі. Вже пізніше, Президент особисто викликав його на розмову, після котрої Степан Полторак заявив, що залишиться на посаді у Міністерстві до рішення новообраного парламенту про його відставку. 

“Я й надалі працюватиму виконуючим обов’язків, які на мене були покладені впродовж останніх років до того моменту, коли депутати новоствореної Верховної Ради не приймуть відповідний наказ. Дуже ризиково залишати країну, котра перебуває в стані війни, адже потрібно безперебійно контролювати Збройні сили. Тоді мені не буде соромно дивитися нашим людям у очі.”, наголосив Полторак. 

Варто також нагадати, що буквально за декілька годин після інавгурації, ще чинний прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оприлюднив своє рішення стосовно звільнення з посади.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...