Четвер, 23 Червня, 2022

У Житомирі у «Дім ветеранів» приїде Святий Миколай

У суботу, 22 грудня, о 12.00, до діточок загиблих героїв та ветеранів війни на Сході України приїде Святий Миколай з подарунками та привітаннями з новорічними святами. Далі розкаже «Yes-zhytomyr»

Разом із Святим Миколаєм до родин військовослужбовців завітають та будуть йому допомагати Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, Голова Ради ветеранів Володимир Лагута, ветерани та волонтери.

У програмі святкової зустрічі заплановано привітання Святого Миколая та майстер-класи для дорослих та дітей, спілкування з ветеранами та родинами загиблих хлопців.

 Як раніше розповідав представник БГ «Інформаційно-координаційний центр» Ярослав Павловський, «Дім ветерана має загальну площу 302 квадратних метри та має три принципи за проектом:

  • Перший принцип проекту – це так званий Open Space, щоб було видно хто, де і що знаходиться в приміщенні.
  • Другий – повинен бути присутній елемент для подружніх консультацій, дитяча кімната, щоб заохочувати ветеранів до сімейного відпочинку, що допомагає їм реабілітуватися.
  • Третій – елемент неформальної розмови.

«Головна задача цього місця – це надати психологічну реабілітацію і первинну юридичну консультацію. Тут також знаходиться місце для психологічних тренінгів, є комфортні пуфи і великий телевізор. І обов’язково простір для навчання і консультацій, для роботи з роботодавцями», – казав Павловський.

Адреса «Дому ветеранів»:  м. Житомир, вул.Чуднівський шлях, 1, Центр вертебрології та реабілітації.

Нагадаємо, що у Житомирській області  у цьому році було заплановано облаштувати локацію для ветеранів бойових дій та родин загиблих Героїв. Цей простір повинен надавати можливість реабілітації та спілкування, юридичної допомоги військовослужбовцям.