У Житомирі у «Дім ветеранів» приїде Святий Миколай

У суботу, 22 грудня, о 12.00, до діточок загиблих героїв та ветеранів війни на Сході України приїде Святий Миколай з подарунками та привітаннями з новорічними святами. Далі розкаже «Yes-zhytomyr»

Разом із Святим Миколаєм до родин військовослужбовців завітають та будуть йому допомагати Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, Голова Ради ветеранів Володимир Лагута, ветерани та волонтери.

У програмі святкової зустрічі заплановано привітання Святого Миколая та майстер-класи для дорослих та дітей, спілкування з ветеранами та родинами загиблих хлопців.

 Як раніше розповідав представник БГ «Інформаційно-координаційний центр» Ярослав Павловський, «Дім ветерана має загальну площу 302 квадратних метри та має три принципи за проектом:

  • Перший принцип проекту – це так званий Open Space, щоб було видно хто, де і що знаходиться в приміщенні.
  • Другий – повинен бути присутній елемент для подружніх консультацій, дитяча кімната, щоб заохочувати ветеранів до сімейного відпочинку, що допомагає їм реабілітуватися.
  • Третій – елемент неформальної розмови.

«Головна задача цього місця – це надати психологічну реабілітацію і первинну юридичну консультацію. Тут також знаходиться місце для психологічних тренінгів, є комфортні пуфи і великий телевізор. І обов’язково простір для навчання і консультацій, для роботи з роботодавцями», – казав Павловський.

Адреса «Дому ветеранів»:  м. Житомир, вул.Чуднівський шлях, 1, Центр вертебрології та реабілітації.

Нагадаємо, що у Житомирській області  у цьому році було заплановано облаштувати локацію для ветеранів бойових дій та родин загиблих Героїв. Цей простір повинен надавати можливість реабілітації та спілкування, юридичної допомоги військовослужбовцям.

The website encountered an unexpected error. Please try again later.