П’ятниця, 18 Вересня, 2020

У Житомирі у «Дім ветеранів» приїде Святий Миколай

Сергій Сухомлин – засновник «ПроПозиції»

Мер Житомира разом з іншими міськими головами декількох міст створив нову партію, назвавши її «ПроПозиція». Планується, що дана політична сила зможе змінити...

Міські голови Житомира: огляд їх здобутків, особливості переможної передвиборчої політики в місті

Напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 року, доречно розглянути керівний склад попередніх скликань. Детальніше про міські голови нашого міста, їх...

Представник партії Президента: житомирянин Віктор Євдокимов – його внесок та заслуги, діяльність в місті

Партія Президента України визначилася з кандидатом на посаду міського голови Житомира. Містяни добре знайомі з даною особою, адже це Віктор Євдокимов, котрий...

У суботу, 22 грудня, о 12.00, до діточок загиблих героїв та ветеранів війни на Сході України приїде Святий Миколай з подарунками та привітаннями з новорічними святами. Далі розкаже «Yes-zhytomyr»

Разом із Святим Миколаєм до родин військовослужбовців завітають та будуть йому допомагати Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, Голова Ради ветеранів Володимир Лагута, ветерани та волонтери.

У програмі святкової зустрічі заплановано привітання Святого Миколая та майстер-класи для дорослих та дітей, спілкування з ветеранами та родинами загиблих хлопців.

 Як раніше розповідав представник БГ «Інформаційно-координаційний центр» Ярослав Павловський, «Дім ветерана має загальну площу 302 квадратних метри та має три принципи за проектом:

  • Перший принцип проекту – це так званий Open Space, щоб було видно хто, де і що знаходиться в приміщенні.
  • Другий – повинен бути присутній елемент для подружніх консультацій, дитяча кімната, щоб заохочувати ветеранів до сімейного відпочинку, що допомагає їм реабілітуватися.
  • Третій – елемент неформальної розмови.

«Головна задача цього місця – це надати психологічну реабілітацію і первинну юридичну консультацію. Тут також знаходиться місце для психологічних тренінгів, є комфортні пуфи і великий телевізор. І обов’язково простір для навчання і консультацій, для роботи з роботодавцями», – казав Павловський.

Адреса «Дому ветеранів»:  м. Житомир, вул.Чуднівський шлях, 1, Центр вертебрології та реабілітації.

Нагадаємо, що у Житомирській області  у цьому році було заплановано облаштувати локацію для ветеранів бойових дій та родин загиблих Героїв. Цей простір повинен надавати можливість реабілітації та спілкування, юридичної допомоги військовослужбовцям.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голосувати будуть в масці і без дітей: як будуть проходити вибори

Кабінет міністрів України затвердив здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборчого процесу. Рішення Уряд ухвалив 14 вересня під час позачергового...

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго". Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

5 років при владі. Чи вдалося меру міста виконати обіцянки

Мер міста Сергій Сухомлин знаходиться на посаді з 15 листопада 2015 року. В другому турі кандидат від Блоку Петра Порошенка отримав найбільший...

Президент розповів про “Велике будівництво” на Житомирщині

8 серпня президент України Володимир Зеленський відвідав з офіційним візитом Житомирську область. Під час поїздки він побував у Високівській ОТГ, що знаходиться...

Житомирщина чекає Президента, або як вночі терміново клали асфальт

Стало відомо, що 8 вересня Президент України навідається до Житомирської області. Мета робочої поїздки поки невідома. Деталями поділиться Yes-zhytomyr.