Середа, 22 Червня, 2022

Виконавча служба заморозила рахунок житомирського виконкому

У грудні 2018 року відбулося судове засідання між підприємцем Романом Кучером і Житомирською міською радою. 

Далі розкаже «Yes-Zhytomyr» з посиланням times.zt.ua

Підприємець подав до суду через те, що працівники КП «Благоустрій», згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради, знесли його МАФ на Старому бульварі. Міська рада Житомира програла справу у Апеляційному суді, через що виконавча служба через тиждень після рішення суду заморозила один з рахунків виконавчого комітету. На рахунку знаходилося 711 тисяч гривень. Згідно з рішенням суду, міськвиконком має сплатити підприємцю 490 тисяч гривень.

Міський голова Сергій Сухомлин розповів, що найближчим часом на життєдіяльність міста це ніяк не вплине. У міськвиконкомі  всі програми фінансуються і це ніяким чином не відобразиться на зарплатах, на оплаті енергоносіїв, і ніякої загрози призупинення фінансування у нас немає.

«Ми продовжуємо фінансувати всі програми в повному об’ємі», – прокоментував Сухомлин.

 Також Сухомлин зазначив, що документації і дозволів на МАФ не було, проте він був застрахований. Саме на суму страховки суд і вирішив оштрафувати Житомирську міську раду. Юрдепартамент подав касаційну скаргу по цій справі. Також буде подано зустрічний позов проти Кучера.

«Міська рада, в свою чергу, подасть зустрічний позов проти підприємця – на компенсацію втрат, які поніс міський бюджет в результаті діяльності Романа Кучера», – повідомив міський голова.

За словами міського голови, він багато років працював, не сплачуючи податків до міського бюджету, проте суму, яку міська рада спробує відсудити у підприємця, поки не назвав. Також міський голова не назвав, який саме рахунок заморозили. Якщо ж Верховний суд України не підтвердить рішення Апеляційного суду, міській раді доведеться виплатити кошти підприємцю.