Четвер, 23 Червня, 2022

Житомирська обласна рада хоче передати санаторій “Лісовий берег” бюро судмедекспертизи: міська рада проти

10 грудня на сайті Житомирської облради було опубліковано проект рішення про те, щоб передати майновий комплекс комунальної установи “Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій “Лісовий берег” на баланс обласного бюро судово-медичної експертизи. 

Далі розкаже “Yes-Zhytomyr” з посиланням на Житомир інфо.

У Житомирській мерії занепокоєні цим планом обласної ради, тому що поряд там розташовані дитячий оздоровчий табір та дитячі будинки сімейного типу. 17 грудня під час сесії міської ради депутаткою Наталією Леонченко була озвучена пропозиція спрямувати звернення до облради. 

За словами Леонченко, потрібно відправити звернення до облради стосовно наміру розмістити на території дитячого протитуберкульозного санаторію “Лісовий берег” обласної установи бюро судово-медичної експертизи. Поруч із санаторієм розташований міський дитячий оздоровчий табір “Супутник”, а також там місцезнаходження дитячих будинків сімейного типу. Депутатка говорить, що сама ідея виглядає як абсурдна. Вона переконана, що треба втрутитись в цю ситуацію і пояснити обласній раді про те, що так не можна робити. 

“Є інформація про створення в обласній раді робочої групи з вивчення цього питання, тому в зверненні також треба передбачити делегування одного чи двох представників з депутатського корпусу (міської ради) до цієї робочої групи”, – запропонувала Леонченко.

Міський голова Сергій Сухомлин вніс пропозицію включити це питання до порядку денного, щоб розглянути його на першому засіданні. Пропозицію депутатський корпус підтримав одноголосно, а пізніше проголосували за те, щоб направити звернення до Житомирської облради та облдержадміністрації.