Понеділок, 23 Травня, 2022

Опалювальний сезон у Житомирі під загрозою зриву через арешт рахунків Теплокомуненерго

Виконавчою службою були арештовані рахунки КП “Житомиртеплокомуненерго”. Тепер є вірогідність того, що початок опалювального сезону у Житомирі знаходиться під загрозою зриву. 

Далі розкаже “Yes-Zhytomyr”

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин у своєму відеозверненні повідомив, що схожа ситуації актуальна і в інших містах України. Зокрема, очільник міста зазначив, що незабаром старт опалювального сезону. На сьогоднішній день місто не може заплатити гроші за повірку лічильників, щоб була можливість запустити котельні. Також не можуть виплатити працівникам на підприємстві зарплату. Крім того, тривають ремонтні роботи, якими займається теплокомуненерго, і немає змоги заплатити організації. 

Мер додає, що центральна влада прикривається карантинними заходами і не хочуть жодним чином вирішити ситуацію, яка склалася. 

Сухомлин розповів, що опалювальний сезон все ж таки буде розпочатий у Житомирі, не дивлячись на те, чи будуть арештовані рахунки підприємства чи ні. Але зробити це буде набагато складніше ніж зазвичай. Мер звернув увагу на той факт, що парламент приймає закон про ігровий бізнес. Тиждень тому, приймають ще один закон, який надає дозвіл хостели перевести в категорію готелів. На думку житомирського мера, це роблять для того, щоб потім в цих будівлях без проблем відкривати зали ігрових автоматів. І на ці всі процеси є час, а на те, щоб зрозуміти нашу ситуацію, розібратись, зняти арешт та надати можливість містам провести підготовку до опалювального сезону – на це часу немає. 

Нагадаємо, що Житомир зможе отримати кошти від данського фонду на закупівлю насосного обладнання за допомогою якого буде вирішено питання з наповненням водою водосховища. Це стало необхідним через критично низький рівень води.